Практичний посібник бджоляра
Утримання бджіл у вуликах різного типу
Секрети бджільництва в питаннях і відповідях
Бджільництво для початківців

Бджільництво для початківців - з чого почати. Бджоли і пасіка

Бджільництво сьогодні є важливою галуззю як сільського господарства так і одним з цікавих для людей заняттям. Кожного захоплює робота з бджолами, хто хоч раз на пасіці побував, почув гул бджіл, вдихнув медовий аромат, побачив їх незвичайні поселення.

Бджоли неоціненну користь приносять, запилюють тепличні культури і сільськогосподарські рослини. При перехресному запиленні поліпшується якість плодів і підвищується врожай. В результаті, рослини менше схильні до хвороб, краще несприятливі умови переносять, дають високої якості насіння і плоди.

Бджільництво було прибутковим заняттям завжди, якщо воно було організовано правильно. Питання підвищення рентабельності пасіки, її прибутковості в умовах ринкової економіки для бджолярів стали визначальними і навіть головними у своїй діяльності. Дохід від бджільництва для багатьох бджолярів останнім часом став основним джерелом матеріального благополуччя.

З давніх-давен відомо про цілющі і поживні властивості продуктів бджільництва. Мед, пилок, прополіс, маточне молочко, перга, бджолиний віск, - це все продукти життєдіяльності бджіл, які мають цілющі властивості.

Як своєчасно і грамотно на пасіці проводити сезонні роботи, як пізнати основи біології бджоли, як лікувати бджіл і чому вони хворіють, як зробити самому бджолиний інвентар. На всі ці питання ви знайдете для себе відповіді, відвідавши наш сайт. 

my-apiary.com